  OSC-1A115.36MHZ Datasheet PDF File
    ABRACON[Abracon Corporation]
Description TCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 26 MHz
TCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 12.8 MHz
TEMPERATURE COMPENSATED CRYSTAL OSCILLATOR
TCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 15.36 MHz