  EC3SMF-29.4912M Datasheet PDF File
For EC3SMF-29.4912M Found Datasheets File :: 49+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 | 5 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK12G2J-29.4912M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 2.5V 4 29.4912MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 29.4912 MHz, LVCMOS OUTPUT