  CM100E3U-12H Datasheet PDF File
    Bourns Electronic Solut...
Part No. 4612H-LF
Description Networks
File Size 52.99K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. RK1A-12HB
Description POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.017A (COIL), 12VDC (COIL), 200mW (COIL), 3A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT