  CDR105NP-120MC Datasheet PDF File
For CDR105NP-120MC Found Datasheets File :: 59+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 | 5 | 6 |
Data Delay Devices, Inc.
Description Tapped Delay Line
Delay Line 延迟
File Size 54.05K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description Power Inductors
File Size 144.11K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Sumida, Corp.
Sumida Corporation
Description 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
Power Inductors
File Size 129.94K  /  2 Page
    Data Delay Devices, Inc...
DATADELAY[Data Delay Devices, Inc.]
Description 8-TAP, ECL-INTERFACED FIXED DELAY LINE FIXED DELAY LINE
File Size 139.14K  /  4 Page
Description SMD Power Inductor
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR