  LX8385-33ID Datasheet PDF File
For LX8385-33ID Found Datasheets File :: 27+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
Part No. AM26LS33ID
Description QUAD LINE RECEIVER, PDSO16
File Size 95.50K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TLC7733IDRG4
Description Voltage Supervisor with Programmable Time Delay 8-SOIC -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SSL-LX100133ID
LUMEX INC.
Part No. SSL-LX100133ID
Description    T-3 Led, Red Diffused Lens
File Size 338.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TLV1117-33IDCYRG3
Description Single Output LDO, 800mA, Fixed and Adj., Internal Current limit, Thermal Overload Protection 4-SOT-223 -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
Microsemi Corporation
Microsemi, Corp.
Description Charge Pump Doubler with Linear Regulator
Charge Pump 电荷
File Size 306.15K  /  13 Page
Part No. TLV5633IDW
    WOLFSON[Wolfson Microelectronics plc]
Description From old datasheet system
Byte-wide Parallel Input, 12-bit Voltage Output DAC with Internal Reference
File Size 156.32K  /  12 Page
Part No. MSP430FR2633IDA
    Visual Communications Company
Description Resistored LED Lamps
File Size 52.12K  /  1 Page
Part No. MSP430FR2633IDAR
    AMD Inc
Description SLIC,2-4 CONVERSION,DIP,28PIN,PLASTIC
SLIC,2-4 CONVERSION,DIP,28PIN,CERAMIC
From old datasheet system
File Size 669.79K  /  16 Page
Part No. TLV2333IDGKR
Description 350 kHz, Low-Noise, RRIO, CMOS Operational Amplifier for Cost-Sensitive Systems 8-VSSOP -40 to 125
    MICROSEMI CORP-ANALOG MIXED SIGNAL GROUP
Microsemi, Corp.
Description 1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2
1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSFM3
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO2
Low Drop Out Regulator - Positive Fixed; Package: TO-263_Power; IO (A): 3; VIN (V): 10; DV: 1.5; 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO2
Low Drop Out Regulator - Positive Fixed; Package: TO-263_Power; IO (A): 3; VIN (V): 10; DV: 1.3; 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO2