  JG1AF-18V Datasheet PDF File
Panasonic, Corp.
NAIS[Nais(Matsushita Electric Works)]
ETC[ETC]
Matsushita Electric Works(Nais)
Description THE SLIM POWER RELAY 小井的功率继电器
File Size 134.33K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TW015Z120C
Description N-ch SiC MOSFET, 1200 V, 100 A, 0.021 Ω@18V, TO-247-4L(X)