  E2SDA18-286363M Datasheet PDF File
For E2SDA18-286363M Found Datasheets File :: 28+       Page :: | 1 | <2> | 3 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SDA18-28.224M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 28.224MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 28.224 MHz