  BAT15-020D Datasheet PDF File
Infineon Technologies AG
Description Silicon RF Schottky Diodes
File Size 567.92K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021521-00020D8LF
Description Minitek127®, Shrouded Board to Board Header, Surface Mount, 20 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.