  JG1AF-18V Datasheet PDF File
    PAIRUI GROUP INC.
Description DC-DC Converter
   DC-DC Converter
File Size 417.01K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TW015Z120C
Description N-ch SiC MOSFET, 1200 V, 100 A, 0.021 Ω@18V, TO-247-4L(X)