  GSP2.9210.15 Datasheet PDF File
    Toshiba
Description ELECTRONIC VOLUME CONTROL IC
From old datasheet system
File Size 318.73K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10126492-102LF
Description Metral® Board Connectors, Backplane Connectors, Signal Receptacle, Vertical, Press Fit, 4 Rows, 48 Positions.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SIEMENS AG
Description CAP CER DISC 1800PF 2KV 10% RAD
CAP CER DISC 220PF 2KV 10% RAD
5-V Low-Drop Fixed Voltage Regulator 5 - V低拖放固定稳压器
File Size 130.75K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 89009-210LF
Tech specs
Official Product Page
    0002092103 02-09-2103 1190-L
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0002092103 02-09-2103 1190-L
Description 2.36mm (.093) Diameter, Standard .093 Pin and Socket Crimp Terminal, Series 1190, Male, with Tin (Sn) Plated Brass Contact, 14-20 AWG, Bag
2.36mm (.093") Diameter, Standard .093" Pin and Socket Crimp Terminal, Series 1190, Male, with Tin (Sn) Plated Brass Contact, 14-20 AWG, Bag
MOLEX Connector
File Size 136.83K  /  3 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch.
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0002092101 02-09-2101 1190
Description 2.36mm (.093) Diameter, Standard .093 Pin and Socket Crimp Terminal, Series 1190, Male, with Tin (Sn) Plated Brass Contact, 14-20 AWG, Reel
2.36mm (.093) Diameter, Standard .093 Pin and Socket Crimp Terminal, Series 1190, Male, with Tin (Sn) Plated Brass Contact, 14-20 AWG, Reel