  E13C7D2F-78.125M Datasheet PDF File
    Nihon Dempa Kogyo Co., Ltd.
NIHON DEMPA KOGYO CO LTD
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 62.5 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 220 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 62.5 MHz - 220 MHz, LVDS OUTPUT