  BAT15-020D Datasheet PDF File
Diodes Incorporated
Description 20V LOW VCE(SAT ) PNP SURFACE MOUNTED TRANSISTOR
Discrete - Bipolar Transistors - Transistor (BJT) Master Table - Transistors
File Size 108.42K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021521-00020D8LF
Description Minitek127®, Shrouded Board to Board Header, Surface Mount, 20 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.