  EMK23H2J-14.7456M Datasheet PDF File
Ecliptek Corporation
Description OSCILLATOR
File Size 106.41K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH1320ETTTS-14.7456M
Description OSCILLATORS 20PPM -40 85 3.3V 4 14.7456MHZ TS HCMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.7456 MHz, LVCMOS OUTPUT