  E1UFA18-3.686M Datasheet PDF File
    3M Company
Vishay Intertechnology, Inc.
Panduit, Corp.
Description CAP. 100UF MINIREEL 100PCS
CAP. 220UF MINIREEL 100PCS
CAP. 22UF MINIREEL 200PCS
CAP. 150UF MINIREEL 100PCS
CAP. 6.8UF MINIREEL 100PCS
CAP. 6.8UF MINIREEL 200PCS
第10uF的MINIREEL 200
第2.2uF的MINIREEL 200
第22UF MINIREEL 200
第15UF MINIREEL 100
第4.7UF MINIREEL 200
第47UF MINIREEL 200
第470UF MINIREEL 100
第3.3UF MINIREEL 200
第220UF MINIREEL 100
第68UF MINIREEL 200
第33UF MINIREEL 100
第330UF MINIREEL 100
第1.5UF MINIREEL 200
CAP. 68UF MINIREEL 100PCS 第68UF MINIREEL 100
CAP. 22UF MINIREEL 100PCS 第22UF MINIREEL 100
CAP. 47UF MINIREEL 100PCS 第47UF MINIREEL 100
CAP. 15UF MINIREEL 200PCS 第15UF MINIREEL 200
CAP. 470UF MINIREEL 100PCS
CAP. 33UF MINIREEL 100PCS
CAP. 4.7UF MINIREEL 200PCS
CAP. 10UF MINIREEL 200PCS