  GSP2.9210.15 Datasheet PDF File
Weidmuller
Part No. 1799210000
Description BCZ 3.81/6/270F SN GN
File Size 78.63K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10126492-102LF
Description Metral® Board Connectors, Backplane Connectors, Signal Receptacle, Vertical, Press Fit, 4 Rows, 48 Positions.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0754921044 75492-1044
Description 1.85mm by 1.85mm (.073 by .073) Pitch 2-Pair GbX? Backplane Connector System, Power Module, 4 Circuits, 1.27μm (50μ) Gold (Au)
MOLEX Connector
File Size 269.58K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 89009-210LF
Tech specs
Official Product Page
Molex Electronics Ltd.
MOLEX Connector
File Size 269.58K  /  6 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch.
Description 1.85mm by 1.85mm (.073 by .073) Pitch 2-Pair GbX? Backplane Connector System, Power Module, 4 Circuits, 1.27μm (50μ) Gold (Au), Lead Free
Part No. 93992-108HLF
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board Connector, Unshrouded Vertical Header, Through Hole, Single Row, 8 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.