  DS28E01-10012 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 39371-0012 0393710012
Description 7.50mm (.295) Beau Eurostyle Pluggable PCB Terminal Block, 180° Wire Entry, 12 Circuits
File Size 208.63K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10039755-10012TLF
Description PCI Express® GEN 1 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Press-Fit, x8, 98 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    43CTT10012
Vishay Siliconix
Part No. 43CTT10012
Description High Performance Schottky Generation 5.0, 2 x 20 A
File Size 158.84K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 51968-10012800AALF
Description PwrBlade®, Power Connectors, 128S Right Angle Receptacle, Solder To Board
Tech specs
Official Product Page
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0675810012 67581-0012
Description 1.27mm (.050") Pitch Serial ATA Crimp Terminal for Power Cable Receptacle, 0.38um (15u") Gold (Au)
1.27mm (.050) Pitch Serial ATA Crimp Terminal for Power Cable Receptacle, 0.38um (15u) Gold (Au)
File Size 116.97K  /  2 Page
Part No. 51966-10012000AALF
Description PwrBlade®, Power Connectors, 120S Right Angle Header, Solder To Board
Description 1.00mm (.039") Pitch Fully Buffered DIMM Socket, Vertical, Through Hole, 0.76um (30u") Gold(Au) Selective Plating
1.00mm (.039) Pitch Fully Buffered DIMM Socket, Vertical, Through Hole, 0.76um (30u) Gold(Au) Selective Plating