T541X476M035AH6710 - T541_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS Multi-Anode, 47 uF, 20%, 35 V, SMD, Polymer, Molded, COTS, Multi-Anode, Low ESR, N/A, 60 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm
T541X476M035AH6710_9117413.PDF Datasheet
 Full text search : T541_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS Multi-Anode, 47 uF, 20%, 35 V, SMD, Polymer, Molded, COTS, Multi-Anode, Low ESR, N/A, 60 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm
 Product Description search : T541_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS Multi-Anode, 47 uF, 20%, 35 V, SMD, Polymer, Molded, COTS, Multi-Anode, Low ESR, N/A, 60 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm