T541X337M010AH6530 - T541_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS Multi-Anode, 330 uF, 20%, 10 V, SMD, Polymer, Molded, COTS, Multi-Anode, Low ESR, N/A, 5 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm
T541X337M010AH6530_9117408.PDF Datasheet
 Full text search : T541_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS Multi-Anode, 330 uF, 20%, 10 V, SMD, Polymer, Molded, COTS, Multi-Anode, Low ESR, N/A, 5 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm
 Product Description search : T541_COTS, Tantalum, Polymer Tantalum, COTS Multi-Anode, 330 uF, 20%, 10 V, SMD, Polymer, Molded, COTS, Multi-Anode, Low ESR, N/A, 5 mOhms, 7343, Height Max = 4.3mm