ESK477M063AL4AA - Aluminum Electrolytic, 85C, ESK, 470 uF, 20%, 63 V, -40/ 85C, Lead Spacing = 5mm
ESK477M063AL4AA_9056587.PDF Datasheet
 Full text search : Aluminum Electrolytic, 85C, ESK, 470 uF, 20%, 63 V, -40/ 85C, Lead Spacing = 5mm
 Product Description search : Aluminum Electrolytic, 85C, ESK, 470 uF, 20%, 63 V, -40/ 85C, Lead Spacing = 5mm