ELG339M025AT6AA - Aluminum Electrolytic, 105C, ELG, 0.033 F, 20%, 25 V, -40/ 105C
ELG339M025AT6AA_9038607.PDF Datasheet
 Full text search : Aluminum Electrolytic, 105C, ELG, 0.033 F, 20%, 25 V, -40/ 105C
 Product Description search : Aluminum Electrolytic, 105C, ELG, 0.033 F, 20%, 25 V, -40/ 105C