GSF-7545R12B - 45MHz 4 pole crystal filter with 12.0kHz 3dB bandwidth
GSF-7545R12B_9024619.PDF Datasheet
 Full text search : 45MHz 4 pole crystal filter with 12.0kHz 3dB bandwidth
 Product Description search : 45MHz 4 pole crystal filter with 12.0kHz 3dB bandwidth