LL4001GL0G - Surface Mount Glass Plassivated Silicon Rectifiers
LL4001GL0G_8981108.PDF Datasheet
 Full text search : Surface Mount Glass Plassivated Silicon Rectifiers
 Product Description search : Surface Mount Glass Plassivated Silicon Rectifiers
 Related Part Number
PART Description Maker
S3BB S3AB S3AB-DS2561 S3DB S3GB S3JB S3KB S3MB From old datasheet system
3.0A SURFACE MOUNT GLASS PASSVATED RECTIFIER 3.0A的表面贴装玻璃PASSVATED整流
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Electronic Theatre Controls, Inc.
FFM107 FFM101 FFM105 FFM102 FFM103 FFM104 FFM106 Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 1000V, maxVRMS = 700V, maxVDC = 1000V. Current 1.0A.
Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 50V, maxVRMS = 35V, maxVDC = 50V. Current 1.0A.
Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 600V, maxVRMS = 420V, maxVDC = 600V. Current 1.0A.
Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 100V, maxVRMS = 70V, maxVDC = 100V. Current 1.0A.
Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 200V, maxVRMS = 140V, maxVDC = 200V. Current 1.0A.
Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 400V, maxVRMS = 280V, maxVDC = 400V. Current 1.0A.
Surface mount glass passivated fast recovery silicon rectifier. MaxVRRM = 800V, maxVRMS = 560V, maxVDC = 800V. Current 1.0A.