ENA1813A - General-Purpose Switching Device Applications
ENA1813A_8979773.PDF Datasheet
 Full text search : General-Purpose Switching Device Applications
 Product Description search : General-Purpose Switching Device Applications
 Related Part Number
PART Description Maker
ELEMD6R8JA ELEMD6R8KA ELEXH220KA ELEKN390JA ELEXHR 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 560 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1800 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3900 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5600 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Panasonic, Corp.
PANASONIC CORP
1 ELEMENT, 60000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 200000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 175 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 240 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 430 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 720000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 360 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4300 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 6000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 60 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 175000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1200 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3600 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 125000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 50000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 240000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1750 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 86 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 20000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 43000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2400 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 600000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 7500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8600 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 36000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 430000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 500000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 24000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 86000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 17500 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 250000 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR