C1206C153J2GACAUTO -    Ceramic, AUTO-(CxxxxC-AUTO), 0.015 uF, 5%, 200 V, 1206, C0G, SMD, MLCC, Ultra-Stable, Low Loss, Automotive Grade
C1206C153J2GACAUTO_8896191.PDF Datasheet
 Full text search :    Ceramic, AUTO-(CxxxxC-AUTO), 0.015 uF, 5%, 200 V, 1206, C0G, SMD, MLCC, Ultra-Stable, Low Loss, Automotive Grade
 Product Description search :    Ceramic, AUTO-(CxxxxC-AUTO), 0.015 uF, 5%, 200 V, 1206, C0G, SMD, MLCC, Ultra-Stable, Low Loss, Automotive Grade