G081PU1600M-12 -    Laser Diode Module
G081PU1600M-12_8843399.PDF Datasheet
 Full text search :    Laser Diode Module
 Product Description search :    Laser Diode Module
 Related Part Number
PART Description Maker
1N5223BT50R 1N5231BTR 1N5231BT26A 1N5231BT50A 1N52 surface mount silicon Zener diodes 6.2 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, DO-35
16V, 0.5W Zener Diode
33V, 0.5W Zener Diode
12V, 0.5W Zener Diode
13V, 0.5W Zener Diode
10V, 0.5W Zener Diode
25V, 0.5W Zener Diode
22V, 0.5W Zener Diode
30V, 0.5W Zener Diode
15V, 0.5W Zener Diode
27V, 0.5W Zener Diode
6.8V, 0.5W Zener Diode
11V, 0.5W Zener Diode
6.0V, 0.5W Zener Diode
4.7V, 0.5W Zener Diode
8.7V, 0.5W Zener Diode
6.2V, 0.5W Zener Diode
8.2V, 0.5W Zener Diode
9.1V, 0.5W Zener Diode
7.5V, 0.5W Zener Diode
4.3V, 0.5W Zener Diode
3.9V, 0.5W Zener Diode
3.6V, 0.5W Zener Diode
2.4V, 0.5W Zener Diode
3.3V, 0.5W Zener Diode
5.6V, 0.5W Zener Diode
5.1V, 0.5W Zener Diode
2.7V, 0.5W Zener Diode
14V, 0.5W Zener Diode
18V, 0.5W Zener Diode
20V, 0.5W Zener Diode
24V, 0.5W Zener Diode
19V, 0.5W Zener Diode