FAR-F5QB-942M50-P2BB - SAW Filter
FAR-F5QB-942M50-P2BB_8673765.PDF Datasheet
 Full text search : SAW Filter
 Product Description search : SAW Filter
 Related Part Number
PART Description Maker
EMI271T-RC EMI103T-RC EMI220T-RC EMI222T-RC EMI101 FILTER EMI 270PF 200-300MHZ 5A 1 FUNCTIONS, 50 V, 5 A, DATA LINE FILTER
FILTER EMI 10000PF 15-200MHZ 5A 1 FUNCTIONS, 50 V, 5 A, DATA LINE FILTER
FILTER EMI 22PF 800MHZ 5A 50VDC 1 FUNCTIONS, 50 V, 5 A, DATA LINE FILTER
FILTER EMI 2200PF 45-200MHZ 5A 1 FUNCTIONS, 50 V, 5 A, DATA LINE FILTER
EMI T Network Filters Taped packaged for automated insertion Rated current: 5 A