XFRCR110DM-220M - POWER INDUCTOR
XFRCR110DM-220M_8628817.PDF Datasheet
 Full text search : POWER INDUCTOR
 Product Description search : POWER INDUCTOR
 Related Part Number
PART Description Maker
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 1200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 12000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 8200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 18000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 6800 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 820 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 2700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 15000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Power inductor, 10% tol, RoHS 1 ELEMENT, 2200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR