BAP64LX-15 - Silicon PIN diode
BAP64LX-15_8507252.PDF Datasheet
 Full text search : Silicon PIN diode
 Product Description search : Silicon PIN diode
 Related Part Number
PART Description Maker
015AZ5.1-Z 015AZ6.8-Y 015AZ6.2-Y 015AZ5.1-Y 015AZ5 5.27 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
6.81 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
6.195 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
5.105 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
5.62 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
2.155 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
7.93 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
6.395 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
8.75 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
2.27 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
2.625 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
8.465 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
2.39 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
5.805 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
8.195 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
3.675 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
4.645 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
4.375 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
3.985 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ESC, 1-1G1A, 2 PIN
11.33 V, 0.15 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE