BZX84C5V1-7-F - Zener Diodes
BZX84C5V1-7-F_8461591.PDF Datasheet
 Full text search : Zener Diodes
 Product Description search : Zener Diodes
 Related Part Number
PART Description Maker
1N4760A-G 1N4743A-G 1N4733A-G 1N4732A-G 1N4748A-G Zener Diodes, P<sub>D</sub>=1Watts, V<sub>Z</sub>=68V
Zener Diodes, P<sub>D</sub>=1Watts, V<sub>Z</sub>=13V
Zener Diodes, P<sub>D</sub>=1Watts, V<sub>Z</sub>=5.1V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=4.7V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=22V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=91V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=75V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=10V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=3.9V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=51V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=16V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=36V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=11V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=82V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=33V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=43V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=56V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=15V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=62V
Zener Diodes, P-D=1Watts, V-Z=27V