AP2N025N - Surface Mount Package
AP2N025N_8416586.PDF Datasheet
 Full text search : Surface Mount Package
 Product Description search : Surface Mount Package
 Related Part Number
PART Description Maker
1N5226B-LCC3 1N5242B-LCC3 1N5241B-LCC3 1N5244B-LCC 5.1V, 0.02A Reference diode
MSTBW 2.5/13-G
FKC 2.5/3-STF
FAN 24VDC SPRINT ST24A3
MS (MIL-C-5015)/97 SERIES 3102A BOX MOUNTING RECEPTACLES, STRAIGHT BODY STYLE, SOLDER TERMINATION, 28 SHELL SIZE, 28-15 INSERT ARRANGEMENT, RECEPTACLE GENDER, 35 CONTACTS
Cabinet Rack; Leaded Process Compatible:No; Peak Reflow Compatible (260 C):No RoHS Compliant: No
MS (MIL-C-5015)/97 SERIES 3102A BOX MOUNTING RECEPTACLES, STRAIGHT BODY STYLE, SOLDER TERMINATION, 28 SHELL SIZE, 28-19 INSERT ARRANGEMENT, RECEPTACLE GENDER, 10 CONTACTS
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 160 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 8.2 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 2.7 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 6 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
Power Supply 120 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 13 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 25 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 56 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 9.1 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 180 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 43 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 51 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 10 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
Battery, Lead-Acid, Sealed, Flame Retardant, Rechargeable, NPX ser. 12V, 150 WPC - 1.67VPC 15 Min - FR 稳压稳压二极管朗格陶瓷表面安装高可靠性的应用工具
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 20 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE IN HERMETIC CERAMIC SURFACE MOUNT PACKAGE FOR HIGH RELIABILITY APPLICATIONS 12 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE