FED40-110D12W - DC-DC CONVERTER
FED40-110D12W_8383645.PDF Datasheet
 Full text search : DC-DC CONVERTER
 Product Description search : DC-DC CONVERTER
 Related Part Number
PART Description Maker
NPH25S2415EI NPH25S4815EI NPH25S2412EI NPH25S4812E DC/DC CONVERTER 15V 1.7A
DC/DC CONVERTER 12V 2.1A 直流/直流转换12V.1A
DC/DC CONVERTER 3V 7.3A