MMBD4148W-15 - SWITCHING DIODE
MMBD4148W-15_8357953.PDF Datasheet
 Full text search : SWITCHING DIODE
 Product Description search : SWITCHING DIODE
 Related Part Number
PART Description Maker
1N4392 1N4404 1N4411 1N4421 1N4402 1N4405 1N4403 1 DIODE SWITCHING DIODE 0.5A 2DO-17
Diode Switching 75V 0.25A Automotive 2-Pin SOD-323 T/R
Diode Zener Single 68V 5% 1.5W 2-Pin DO-41
Diode Rectifier Bridge Single 200V 10A