P012-1-010X - POWER TRANSFORMER CAPTAIN CLASS
P012-1-010X_8344331.PDF Datasheet
Description POWER TRANSFORMER CAPTAIN CLASS
File Size 293.30K  /  1 Page
Maker
Ensign Corporation
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for P012-1-010X ]
[ Price & Availability of P012-1-010X by FindChips.com ]
 Full text search : POWER TRANSFORMER CAPTAIN CLASS
 Product Description search : POWER TRANSFORMER CAPTAIN CLASS
 Related Part Number
PART Description Maker
POWER TRANSFORMER, 500 VA
POWER TRANSFORMER, 250 VA
POWER TRANSFORMER, 1000 VA
POWER TRANSFORMER, 750 VA
80T-1.9 D80T-.9 D24-12 D68-11 12-12 POWER TRANSFORMER, 150 VA
POWER TRANSFORMER, 75 VA
POWER TRANSFORMER, 300 VA
POWER TRANSFORMER, 750 VA
POWER TRANSFORMER, 4.5 VA
POWER TRANSFORMER, 10 VA
VISHAY DALE
Vishay Intertechnology, Inc.
Flyback Power Transformer
PCA Electronics, Inc.
NEC, Corp.
PCA ELECTRONICS INC.
2779H T1/E1 Transformer TELECOM TRANSFORMER
HIGH FREQUECY MAGNETICS T1/E1 Surface Mount Transformer
Bel Fuse, Inc.
BEL[Bel Fuse Inc.]
Z2647 Z2633 Z2617 Z2615 Z2630 Z2618 Z2620 Z2645 Z2 128MB DDR SDRAM SODIMM
TRANSFORMER 18VA 2X 18V
TRANSFORMER 10VA 2X 12V
TRANSFORMER 10VA 2X 6V
TRANSFORMER 18VA 2X 9V
TRANSFORMER 10VA 2X 15V
64MB SDRAM SODIMM
TRANSFORMER 30VA 2X 15V