IPL65R195C7 - Increased MOSFET dv/dt ruggedness
IPL65R195C7_8323003.PDF Datasheet
 Full text search : Increased MOSFET dv/dt ruggedness
 Product Description search : Increased MOSFET dv/dt ruggedness
 Related Part Number
PART Description Maker
List of Unclassifed Manufacturers
Parallel Optical Links (PAROLI) - PAROLI?Rx, AC, 1,25 Gbit/s, Increased power budget
PAROLI Tx AC/ 1.25 Gbit/s
PAROLI Tx AC, 1.25 Gbit/s
INFINEON[Infineon Technologies AG]
10 A, 30 V, 0.0135 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, MS-012AA LEAD FREE, SO-8
HEXFET㈢Power MOSFET
HEXFET?Power MOSFET
Hypertronics, Corp.
International Rectifier
IRFU3709 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 90A I(D) | TO-251AA 晶体管| MOSFET的| N沟道| 30V的五(巴西)直| 90A型(丁)|51AA
SMPS MOSFET
International Rectifier, Corp.
IRF[International Rectifier]
FDA24N50 500V N-Channel MOSFET N-Channel MOSFET; Package: TO-3PN; No of Pins: 3; Container: Rail 24 A, 500 V, 0.19 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET
N-Channel MOSFET 500V, 24A, 0.19ヘ