HKQ0603W0N8S-T - High-Q Multilayer Chip Inductors for High Frequency Applications
HKQ0603W0N8S-T_8314781.PDF Datasheet
 Full text search : High-Q Multilayer Chip Inductors for High Frequency Applications
 Product Description search : High-Q Multilayer Chip Inductors for High Frequency Applications
 Related Part Number
PART Description Maker
0907X7R104Z2FB 0907X7R104Z2F4 0907X7R104Z2F5 0907X CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, X7R, 0.1 uF, SURFACE MOUNT, 0907 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 25 V, C0G, 0.00082 uF, SURFACE MOUNT, 0704 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 25 V, C0G, 0.0082 uF, SURFACE MOUNT, 1706 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, C0G, 0.082 uF, SURFACE MOUNT, 3439 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, C0G, 0.00068 uF, SURFACE MOUNT, 0704 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 25 V, C0G, 0.06 uF, SURFACE MOUNT, 2725 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 25 V, Y5V, 0.68 uF, SURFACE MOUNT, 1706 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, BX, 0.068 uF, SURFACE MOUNT, 0907 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, BX, 0.0068 uF, SURFACE MOUNT, 0704 CHIP
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, BX, 0.68 uF, SURFACE MOUNT, 2321 CHIP