B0303M-1W - ISOLATED & UNREGULATED SINGLE OUTPUT DC-DC CONVERTER
B0303M-1W_8293619.PDF Datasheet
 Full text search : ISOLATED & UNREGULATED SINGLE OUTPUT DC-DC CONVERTER
 Product Description search : ISOLATED & UNREGULATED SINGLE OUTPUT DC-DC CONVERTER
 Related Part Number
PART Description Maker
PN6CU-4812E PN6CU-0505E PN6CU-0512E PN6CU-1205E PN Input voltage: 48V, output voltage 12V (84mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 48V, output voltage 5V (200mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 24V, output voltage 3.3V (303mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 24V, output voltage 12V (84mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 24V, output voltage 5V (200mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 12V, output voltage 12V (84mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 12V, output voltage 5V (200mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 5V, output voltage 12V (84mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
Input voltage: 5V, output voltage 5V (200mA), 1KV isolated 1W unregulated single output
PN6CU-XXXXE 1KV ISOLATED 1W UNREGULATED SINGLE OUTPUT SIP7 PN6CU - XXXXE 1KV交隔W的未稳压单输出SIP7