10KNMWW5RW_8016813.PDF Datasheet
Description General Purpose and Precision Wirewound Resistor
File Size 86.38K  /  3 Page
Maker
List of Unclassifed Manufac...
List of Unclassifed Man...
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for 10KNMWW5RW ]
[ Price & Availability of 10KNMWW5RW by FindChips.com ]
 Related Part Number
PART Description Maker
HL9-100KWTQ HL9-101KWTQ HL9-102KWTQ HL9-1R0KWTQ HL 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 820 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
HIGH CURRENT POWER CHOKES
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 56000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR