NACZ151M35V10X8TR13F - Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
NACZ151M35V10X8TR13F_7743300.PDF Datasheet
Description Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
File Size 241.74K  /  5 Page
Maker
NIC
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for NACZ151M35V10X8TR13F ]
[ Price & Availability of NACZ151M35V10X8TR13F by FindChips.com ]
 Full text search : Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
 Product Description search : Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors
 Related Part Number
PART Description Maker
NSP391M2.5D4ZATRF NSP4R7M12.5D2TRF NSP470M6.3D2ATR Resistor Wirewound 25.5 OHM 1% 5W 20PPM AXIAL Thru-Hole T/R CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 2.5 V, 390 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Surface Mount Specialty Polymer Solid Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 12.5 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Resistor Wirewound 34.8 OHM 1% 5W 20PPM AXIAL Thru-Hole T/R CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 6.3 V, 47 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Surface Mount Specialty Polymer Solid Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 2.5 V, 150 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Surface Mount Specialty Polymer Solid Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 2.5 V, 120 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Surface Mount Specialty Polymer Solid Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 2.5 V, 100 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Surface Mount Specialty Polymer Solid Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 6.3 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 2916
Surface Mount Specialty Polymer Solid Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 6.3 V, 33 uF, SURFACE MOUNT, 2916