FCC8-20-01-L-030-S - INTERCONNECTION DEVICE
FCC8-20-01-L-030-S_7700303.PDF Datasheet
 Full text search : INTERCONNECTION DEVICE
 Product Description search : INTERCONNECTION DEVICE
 Related Part Number
PART Description Maker
21049-0113 21049-0368 21049-0201 21049-0353 21049- 1.25MM FFC JUMPER 210490113 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490368 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490201 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490353 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490101 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490102 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490442 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490222 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490315 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490161 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490203 INTERCONNECTION DEVICE
1.25MM FFC JUMPER 210490190
1.25MM FFC JUMPER 210490496
Molex, Inc.
MOLEX INC
21020-0098 21020-0298 21020-0099 21020-0399 21020- 0.5MM FFC JUMPER 210200098 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200298 INTERCONNECTION DEVICE
FFC Jumper Cable; Cable Length:76mm; Pitch Spacing:0.5mm; Number of Contacts:10 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200399 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200199 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200393 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200208 INTERCONNECTION DEVICE
FFC Jumper Cable; Cable Length:30mm; Pitch Spacing:0.5mm; Number of Contacts:20 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200141 INTERCONNECTION DEVICE
FFC Jumper Cable; Cable Length:102mm; Pitch Spacing:0.5mm; No. of Contacts:6 INTERCONNECTION DEVICE
FFC Jumper Cable; Cable Length:51mm; Pitch Spacing:0.5mm; Number of Contacts:6 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200368 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200335 INTERCONNECTION DEVICE
Flat / Ribbon Cable; Cable Length:1.18"; Pitch Spacing:0.5mm; Color:White; Current Rating:0.5A; Number of Contacts:40; Number of Conductors:40 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200307 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200353 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE FLAT FLEX 4 .50MM 40 POS INTERCONNECTION DEVICE
CABLE FLAT FLEX 5 .50MM 10 POS INTERCONNECTION DEVICE
CABLE FLAT FLEX 2 .50MM 24 POS INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200184 INTERCONNECTION DEVICE
210200436 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200140 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200380 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200423 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200131 INTERCONNECTION DEVICE
FFC Jumper Cable; Cable Length:203mm; Pitch Spacing:0.5mm; Number of Contacts:30 INTERCONNECTION DEVICE
FFC Jumper Cable; Cable Length:30mm; Pitch Spacing:0.5mm; Number of Contacts:30 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200413 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE FLAT FLEX 6 .50MM 24 POS INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200384 INTERCONNECTION DEVICE
210200318 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200192 INTERCONNECTION DEVICE
0.5MM FFC JUMPER 210200394
0.5MM FFC JUMPER 210200121
0.5MM FFC JUMPER 210200224
0.5MM FFC JUMPER 210200264
0.5MM FFC JUMPER 210200342
TE Connectivity, Ltd.
Rabbit Semiconductor
Banana Jack; For Use With:Pomona Types 5907A, 5908A, 5909A Sheathed DMM Test Leads; Insulator Material:Nylon; Mounting Type:Panel; Panel Thickness Max:0.28" RoHS Compliant: Yes INTERCONNECTION DEVICE