P15F60HP2 - Power MOSFET
P15F60HP2_7665827.PDF Datasheet
 Full text search : Power MOSFET
 Product Description search : Power MOSFET
 Related Part Number
PART Description Maker
IRLZ24N-006 IRL530N-015PBF IRL530N-031PBF IRL2505- 18 A, 55 V, 0.06 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
15 A, 100 V, 0.1 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
104 A, 55 V, 0.008 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
120 A, 30 V, 0.006 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
48 A, 100 V, 0.026 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
39 A, 20 V, 0.02 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
61 A, 20 V, 0.013 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
56 A, 30 V, 0.014 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
85 A, 20 V, 0.01 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
100 A, 30 V, 0.007 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
24 A, 30 V, 0.04 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
27 A, 55 V, 0.035 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
41 A, 55 V, 0.022 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
48 A, 20 V, 0.016 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB
77 A, 55 V, 0.01 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB