KQM0603T11NG - 1 ELEMENT, 0.011 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.0016 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.21 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
KQM0603T11NG_7455965.PDF Datasheet
Part No. KQM0603T11NG KQM0603T27NK KQM0603T1N6C KQM0603TTER21J
Description 1 ELEMENT, 0.011 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0016 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.21 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 94.70K  /  9 Page
Maker
KOA SPEER ELECTRONICS INC
Homepage
Download [ ]
[ KQM0603T11NG KQM0603T27NK KQM0603T1N6C KQM0603TTER21J Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[KQM0603T11NG KQM0603T27NK KQM0603T1N6C KQM0603TTER21J Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for KQM0603T11NG ]
[ Price & Availability of KQM0603T11NG by FindChips.com ]
 Full text search : 1 ELEMENT, 0.011 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.0016 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.21 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
 Product Description search : 1 ELEMENT, 0.011 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.0016 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD 1 ELEMENT, 0.21 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD