APL1086285GC-TRG - 1.5A Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V, and 3.3V
APL1086285GC-TRG_7371346.PDF Datasheet
Description 1.5A Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V, and 3.3V
File Size 227.06K  /  15 Page
Maker
Anpec Electronics Coropration
Anpec Electronics Corop...
Homepage http://www.anpec.com.tw/
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for APL1086285GC-TRG ]
[ Price & Availability of APL1086285GC-TRG by FindChips.com ]
 Full text search : 1.5A Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V, and 3.3V
 Product Description search : 1.5A Low Dropout Fast Response Positive Adjustable Regulator and Fixed 1.8V, 2.5V, 2.85V, and 3.3V