STS11N3LLH5 - N-channel 30 V, 0.0117 Ω, 11 A, SO-8 STripFET V Power MOSFET
STS11N3LLH5_7223403.PDF Datasheet
 Full text search : N-channel 30 V, 0.0117 Ω, 11 A, SO-8 STripFET V Power MOSFET
 Product Description search : N-channel 30 V, 0.0117 Ω, 11 A, SO-8 STripFET V Power MOSFET