CM1A-P-12V - POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.125A (COIL), 12VDC (COIL), 1500mW (COIL), 20A (CONTACT), 14VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
CM1A-P-12V_7208993.PDF Datasheet
 Full text search : POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.125A (COIL), 12VDC (COIL), 1500mW (COIL), 20A (CONTACT), 14VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
 Product Description search : POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.125A (COIL), 12VDC (COIL), 1500mW (COIL), 20A (CONTACT), 14VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT