THJB105M016SJN0100 - High Temperature Tantalum Chip Capacitor
THJB105M016SJN0100_7149766.PDF Datasheet
Description High Temperature Tantalum Chip Capacitor
File Size 78.21K  /  3 Page
Maker
AVX Corporation
Homepage http://www.avx.com
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for THJB105M016SJN0100 ]
[ Price & Availability of THJB105M016SJN0100 by FindChips.com ]
 Full text search : High Temperature Tantalum Chip Capacitor
 Product Description search : High Temperature Tantalum Chip Capacitor
 Related Part Number
PART Description Maker
Solid Tantalum Surface Mount Capacitors Tantamount? Molded Case, High Temperature
Vishay Siliconix
B45196L047750 B45196L068620 B45196L068630 B45196L0 CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 1000 uF, SURFACE MOUNT, 2916 CHIP, ROHS COMPLIANT
Tantalum Chip Capacitors
   Tantalum Chip Capacitors
爱普科斯(中国)投资有限公司
EPCOS
http://
Vishay Siliconix
CWR11CK107KZZTR13 CWR11CK107JZZTR CWR11CK106JZZTR1 CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 100 uF, SURFACE MOUNT, 2916 CHIP
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 10 uF, SURFACE MOUNT, 1411 CHIP
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 4 V, 15 uF, SURFACE MOUNT, 1411 CHIP