CSP-20-D-02-SP-ST4 - INTERCONNECTION DEVICE
CSP-20-D-02-SP-ST4_7127227.PDF Datasheet
 Full text search : INTERCONNECTION DEVICE
 Product Description search : INTERCONNECTION DEVICE
 Related Part Number
PART Description Maker
36CKT IPASS W/SLEEVE WO/SB 0.6M INTERCONNECTION DEVICE
CABLE MINISAS INT M-M 36POS 1M INTERCONNECTION DEVICE
IPASS 36CKT INT CBL W/SLEEVE WO/SB 1M INTERCONNECTION DEVICE
Molex Electronics Ltd.
Molex, Inc.
FFSD-05-D-06.00-01-N FFSD-05-D-12.00-01-N FFSD-20- CABLE ASSEM .05 10POS F-F 6 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE ASSEM .05 10POS F-F 12 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE ASSEM .05 40POS F-F 12 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE ASSEM .05 20POS F-F 12 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE ASSEM .05 40POS F-F 6 INTERCONNECTION DEVICE
CABLE ASSEM .05 50POS F-F 6 INTERCONNECTION DEVICE