VLF10045T-221MR90 - SMD Inductors(Coils) For Power Line(Wound, Magnetic Shielded)
VLF10045T-221MR90_7050157.PDF Datasheet
 Full text search : SMD Inductors(Coils) For Power Line(Wound, Magnetic Shielded)
 Product Description search : SMD Inductors(Coils) For Power Line(Wound, Magnetic Shielded)
 Related Part Number
PART Description Maker
SDR0602-181KL SDR0602-390KL SDR0602-820KL SDR0602- MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 120 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 270 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS- NON-SHIELDED POWER INDUCTO-LF 1 ELEMENT, 390 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD