AFSM2-02000400-10-8P-C - 2000 MHz - 4000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER 100 MHz - 2000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER 8000 MHz - 12000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER
AFSM2-02000400-10-8P-C_7043312.PDF Datasheet
Part No. AFSM2-02000400-10-8P-C AFSM2-00100200-12-8P-C AFSM2-08001200-15-8P
Description 2000 MHz - 4000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER
100 MHz - 2000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER
8000 MHz - 12000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER
File Size 56.32K  /  1 Page
Maker
MITEQ INC
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for AFSM2-02000400-10-8P-C ]
[ Price & Availability of AFSM2-02000400-10-8P-C by FindChips.com ]
 Full text search : 2000 MHz - 4000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER 100 MHz - 2000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER 8000 MHz - 12000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER
 Product Description search : 2000 MHz - 4000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER 100 MHz - 2000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER 8000 MHz - 12000 MHz RF/MICROWAVE WIDE BAND LOW POWER AMPLIFIER