V30MLA1210LN - Varistor Products Surface Mount Multilayer Varistors (MLVs) > MLA Series
V30MLA1210LN_6966272.PDF Datasheet
Description Varistor Products Surface Mount Multilayer Varistors (MLVs) > MLA Series
File Size 386.53K  /  8 Page
Maker
Littelfuse
Homepage http://www.littelfuse.com/
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for V30MLA1210LN ]
[ Price & Availability of V30MLA1210LN by FindChips.com ]
 Full text search : Varistor Products Surface Mount Multilayer Varistors (MLVs) > MLA Series
 Related Part Number
PART Description Maker
Varistor Products Surface Mount Multilayer Varistors (MLVs) > MLA Series
RoHS compliant Rated for surge current (8 x 20 us)
Surface Mount Multilayer Varistors (MLVs) MLA Series
   Surface Mount Multilayer Varistors (MLVs)
Littelfuse
1SMA4730A SURFACE MOUN T ZENER DIODES
Shunye Enterprise
Littelfuse, Inc.
LITTELFUSE[Littelfuse]
LITTELFUSE[Littelfuse]
V270MA4B Varistor Products - Axial Lead 压敏电阻器产轴向引线
Littelfuse, Inc.
V68ZA2 Varistor Products - Low to Medum Voltage, Radial Lead
TMOV34S461M TMOV34S141M TMOV34S551M6 TMOV34S151M LED 3MM R/A WHITE 压敏电阻器产高能源产业热保护
SOLDER-WICK LEAD-FREE 5' 0.06,1 压敏电阻器产高能源产业热保护
NTE1V300 NTE524V48 NTE524V13 NTE524V15 NTEV480 NTE Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 390 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 150 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 270 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 216 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 240 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 470 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 750 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 18 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 24 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 39 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 56 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 68 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 33 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 27 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 22 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 270 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 470 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 430 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 390 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 240 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 216 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 171 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 56 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 120 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 150 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 100 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 82 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 68 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 47 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 33 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 39 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 27 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 24 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 22 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 8.5 mm. Nominal varistor voltage 18 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 47 V @ 1mA DC test current.
Metal Oxide Varistors (MOV) 金属氧化物压敏电阻(MOV)的
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 750 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 100 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 470 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 240 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 216 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 16 mm. Nominal varistor voltage 171 V @ 1mA DC test current.
Metal oxide varistor. Case diameter 23 mm. Nominal varistor voltage 430 V @ 1mA DC test current.