HC7720DEW-1250M-T1K - CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, HSCL OUTPUT
HC7720DEW-1250M-T1K_6901857.PDF Datasheet
 Full text search : CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, HSCL OUTPUT
 Product Description search : CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, HSCL OUTPUT
 Related Part Number
PART Description Maker
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 74.25 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 74.1758 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 87.5 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 74.1758 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 87.5 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 99.144 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 74.25 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 99.144 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC PACKAGE-6
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 130 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 178.125 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 30.72 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 35 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 33.333 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 260 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 156.1734 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 250 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 166.6667 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 50 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 95 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 81.25 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 80 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 10 MHz - 350 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 122.88 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 40.68 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 124.416 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 187.0177 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 136 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 160 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 112.5 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 167.3317 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 68 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 66 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 62.5 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 35.5 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 156.274 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 90 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 165 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 190 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125.0093 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 161.13 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 120 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 120 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 133 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 61.44 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 212.484 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 180 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 62.208 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 19.44 MHz, LVPECL OUTPUT
Vectron International, Inc.
KCO-760-4.9152MHZ-OUT21-STBY1 KCO-760-4.9152MHZ-OU CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.736 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 33.333 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 3.6864 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 80 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 9.8304 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 18.432 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 28.6363 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 2.048 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 15.36 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 49.152 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 35.716 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.384 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 56.448 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 60 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 35.328 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 32.768 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 70 MHz, CMOS OUTPUT